*Michael* napisał(a):

|
Rios to jest Ofensywny Pomocnik a nie napastnik
|
Dokładnie , zresztą nie rozumiem dlaczego był wystawiany na prawym skrzydle a nie jako rozgrywający. Myślę że możemy mieć z niego pociechę właśnie na tej pozycji, ma dobrą technikę, przegląd pola , dobrze się zastawia a na skrzydle to brakuje mu nieco szybkości ale w razie potrzeby też mógłby tam zagrać.