Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35674
Stary 03.10.2010, 13:16
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
Rios to jest Ofensywny Pomocnik a nie napastnik
Dokładnie , zresztą nie rozumiem dlaczego był wystawiany na prawym skrzydle a nie jako rozgrywający. Myślę że możemy mieć z niego pociechę właśnie na tej pozycji, ma dobrą technikę, przegląd pola , dobrze się zastawia a na skrzydle to brakuje mu nieco szybkości ale w razie potrzeby też mógłby tam zagrać.
Odpowiedz cytując