Oldpara napisał(a):

Rios jest wypożyczony za 300 tys EUR, a kosztować ma 1,3 MLN jak sie zdecydujemy po roku. Serio byś się zdecydował na wykupienie już teraz, po tym co do tej pory pokazał? Za taką kasę?
Zobaczymy za rok. On i kilku innych może jeszcze sie rozkręcić.
|
Napastnicy, którzy nie strzelają bramek w lidze polskiej nie są warci 1 milion Jeśli będzie się prezentował tak jak dotychczas, to można zapłacić 500k i liczyć, że mając 21 lat się rozwinie. Tylko dlatego, że ma bazę techniczną by grac na lepszym poziomie.