Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10298
Stary 03.10.2010, 12:28
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem ze dla wyborcy PISu ,jesli nim jestes, teza o niepoczytalności Kaczyńskiego jest z góry nieprawdziwa ,na szczescie to tylko 1/5 doroslych ludzi niewierzy,że przes PIS bardziej kocha Siebie niz Polske.. Za rok zobaczymy w wyborach parlamentarnych ,gdzie są: Tusk,Kaczynski,Korwin czy Palikot i sie dowiemy kto miał racje w tym topicu.
Nic nie zrozumiales, a tam byly tylko dwa zdania....
I gratuluje tez propozycji oceniania "kto mial racje" poprzsez wynik wyborow. Bardzo madry pomysl
WISŁA PANY !!