Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
10298
03.10.2010, 12:28
AS82
napisał(a):
Rozumiem ze dla wyborcy PISu ,jesli nim jestes, teza o niepoczytalności Kaczyńskiego jest z góry nieprawdziwa
,na szczescie to tylko 1/5 doroslych ludzi niewierzy,że przes PIS bardziej kocha Siebie niz Polske.. Za rok zobaczymy w wyborach parlamentarnych ,gdzie są: Tusk,Kaczynski,Korwin czy Palikot i sie dowiemy kto miał racje w tym topicu.
Nic nie zrozumiales, a tam byly tylko dwa zdania....
I gratuluje tez propozycji oceniania "kto mial racje" poprzsez wynik wyborow. Bardzo madry pomysl
WISŁA PANY !!
orzeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do orzeu
Znajdź inne posty napisane przez orzeu