JrQ- napisał(a):

Boguskiego chcesz sprzedać?!
Żeby zaczął strzelać dla Bełchatowa czy kogoś innego jak Niedzielan?
Ludzie...
|
Wykupisz wszystkich zawodników na poziomie ekstraklasy, żeby nam nie strzelali bramek?
Boguski jest zawodnikiem przeciętnym. Wisła aspiruje do czegoś więcej niż przeciętność. Jeśli będzie ją stać, powinna pozbyć się Boguskiego i sprowadzić lepszego napastnika.