kreseq napisał(a):

Zurawski moze gra padake ale to co mowi teraz to 100% prawdy. Wreszcie zawodnik mowi jak jest.
Szacunek mimo wszystko 
Zawodnik z zagranicy jest juz u nas gwiazda i gra, a Polak wyjezdzajac musi byc 2 razy lepszy od reszty zeby gral.
|
Co by nie mówić w tym ma racje. U nas ciągle są domysły że zagranicznym nie zależy, że podziały w drużynie a tak naprawdę wszystko rozbija się o umiejętności. W składzie Interu Włocha ciężko znaleźć a jakoś im to nie przeszkadza w zdobywaniu kolejnych mistrzostw kraju. To samo w Chelsea czy innych klubach, tam jakoś liczba obcokrajowców nie wpływa na wyniki.
Jak chłopy potrafią grać w piłkę to o innych sprawach się nie dyskutuje. Tymczasem do Polski trafia rezerwowy, taki co w kadrze się nie mieścił, kolejny miał problemy z trenerem, inny przez pół roku klubu nie mógł znaleźć, następny 12 klubów w 6 lat zaliczył a napastnik w 10 lat 10 bramek strzelił.
Aczkolwiek ciekawe jaką kare dostanie bo mocno po klubie pojechał.