Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3963
Stary 03.10.2010, 11:35
Powiedzmy sobie szczerze,ta Legia jest zwyczajnie słaba. Jest kilku dobrych grajków ale otoczeni są miernotami. Podobie jak u nas,tylko,że mimo wszystko my jesteśmy solidniejsi. Lepsi nie,ale solidniejsi. Myslę,że jest to kwestia ustawienia,nastawienia grajków, czego Skorża zrobić nie umie. Także dobór transferow nie jest za dobry a to także domena Skorży. Spieprzyć transfery, o tak, jest to już znak firmowy Maćka.

My mamy tą nadzieje,że Maaskant i Stan dokonają dobrych transferów na co są szansę widząc wokół jakich piłkarzy oni się obracali,gdzie przyjęcie,podanie i przegląd pola to podstawa. Na innych pewnie nawet nie zwracają uwagi. Z Skorżą jest ten probelm,że on nic nie poprawi. Pewnie,że wietrzy,robi porządki ale jak on ma kogoś w zamian ściągnąć to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Do tego jak Jóżwiak ma mu pomagać to horror gotowy. ITI jeśli chce coś z tą drużyną zrobić pozytywnego to musi wywalić Skorżę, Jóżwiaka i innych amatorów i śięgnąć po zachodnich specjalistów. No chyba,że chcą walić kasy ile wlezie a efektów zero. Póki co jest ok,bo kibice przychodzą ale ile to jeszcze może potrwać?dwa,trzy mecze i co wtedy?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując