Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3961
Stary 03.10.2010, 11:31
W sumie na szybko pisalem i zle to ujalem

Sciagaja w jednym okienku kilku zagranicznych zawodnikow i chca wynikow juz teraz. Do tego sciagaja tych, ktorzy w klubach w ktorych grali byli rezerwowymi.
Nie ma do tego czasu na zgranie jak mowil Zielinski, bo wynik musi byc juz teraz.

Zobaczcie tych ktorzy teraz sa na topie w lidze. Maja w wiekszosci w skladzie Polakow.

Moze nie ma u Nas super gwiazd ale nie uwierze ze nie ma mlodych, ktorzy beda lepsi od tych zagranicznych pseudogwiazdek. Sciagac mlodych Polakow i zgrywac ich, przynajmniej odchodzi problem komunikacji i aklimatyzacji. W tym widze sposob.
Nic nowego niby i kazdy o tym wie, ale czemu do k*** nedzy nikt z "wielkich" tego nie robi?


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując