W sumie na szybko pisalem i zle to ujalem
Sciagaja w jednym okienku kilku zagranicznych zawodnikow i chca wynikow juz teraz. Do tego sciagaja tych, ktorzy w klubach w ktorych grali byli rezerwowymi.
Nie ma do tego czasu na zgranie jak mowil Zielinski, bo wynik musi byc juz teraz.
Zobaczcie tych ktorzy teraz sa na topie w lidze. Maja w wiekszosci w skladzie Polakow.
Moze nie ma u Nas super gwiazd ale nie uwierze ze nie ma mlodych, ktorzy beda lepsi od tych zagranicznych pseudogwiazdek. Sciagac mlodych Polakow i zgrywac ich, przynajmniej odchodzi problem komunikacji i aklimatyzacji. W tym widze sposob.
Nic nowego niby i kazdy o tym wie, ale czemu do k*** nedzy nikt z "wielkich" tego nie robi?