Temat: Ekstraklasa
Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3959
Stary 03.10.2010, 11:24
Pieknie Zurawski zjebal Basalaja!
Inaczej @kreseq, Polak za granica zeby grac musi byc dwa lepszy od miejscowego, obcokrajowiec w Polsce zeby grac musi byc...tańszy od miejscowego.
Odpowiedz cytuj±c