Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1754
Stary 03.10.2010, 11:14
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
ja również byłem na meczu... i oglądałem go uważnie... nie mówie że Żurwa jest w formie bo tak nie jest... ale pisze Ci że jeśli do tej formy dojdzie.. a na to mu potrzeba czasu bo juz jest starszy.. to jeszcze nie raz was zaskoczy
34-letni zawodnik ma dojsc do formy ? Watpie.
Odpowiedz cytując