*Michael* napisał(a):

|
ja również byłem na meczu... i oglądałem go uważnie... nie mówie że Żurwa jest w formie bo tak nie jest... ale pisze Ci że jeśli do tej formy dojdzie.. a na to mu potrzeba czasu bo juz jest starszy.. to jeszcze nie raz was zaskoczy
|
34-letni zawodnik ma dojsc do formy ? Watpie.