Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1751
Stary 03.10.2010, 10:11
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zaskoczy, ba - mnie ostatnimi meczami zaszokował. Co innego nie móc, ale żeby taką olewkę odwalać, to trzeba nie mieć za grosz wstydu...

Tu się nie zgodzę. Żuraw grał makabrycznie to fakt ale nie olewał. Po kolejnej porcji gwizdów grał coraz bardziej asekuracyjnie. Bał się odpowiedzialności. Chce wierzyć, że będzie grał lepiej ale jakiejś tam ambicji mu nie odmówię. Nie zmienia to faktu że na tą chwilę ławka..

Holendra (ów) będę oceniał na wiosnę.
Odpowiedz cytując