wolfy napisał(a):

|
Zaskoczy, ba - mnie ostatnimi meczami zaszokował. Co innego nie móc, ale żeby taką olewkę odwalać, to trzeba nie mieć za grosz wstydu...
|
Tu się nie zgodzę. Żuraw grał makabrycznie to fakt ale nie olewał. Po kolejnej porcji gwizdów grał coraz bardziej asekuracyjnie. Bał się odpowiedzialności. Chce wierzyć, że będzie grał lepiej ale jakiejś tam ambicji mu nie odmówię. Nie zmienia to faktu że na tą chwilę ławka..
Holendra (ów) będę oceniał na wiosnę.