Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3951
Stary 03.10.2010, 09:54
Widzieliście wczoraj jak porozumiewali się trenerzy Legii ze Skorżą ? Konkretnie Krzysztof Dowhań pokazywali w Canal+. Ciekawe czy komisja (L)igi zrobi coś z brutalnymi faulami Borysiuka, bo jakoś do karania Wisły są pierwsi.
Odpowiedz cytując