eye63 napisał(a):

|
Za przeproszeniem sranie w banie, a nie kompilacja.
|
Sprawdź sobie wcześniejsze wywiady naszego trenera, to zobaczysz jak ten był "przeprowadzony" ( Ctrl+C, Ctrl+V). Chyba, że Maaskant w każdym kolejnym używa tych samych zdań.
Chociaż nie wiem, może "dziennikarz" dopisał coś od siebie?