Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 03.10.2010, 01:49
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Maaskant to nie jest trener na miarę Wisły. za bardzo trzyma się nazwisk zmiany zazwyczaj chybione.!
Napisał jeden z kilkudziesięciu tysięcy wirtualnych trenerów Wisły

Tak swoją drogą, co rozbicie obrony może zrobić z zespołem pokazuje Schalke.Tylko 2 odeszło - przyszło nowych grajków za 36 mln euro.
Trener - Felix Magath - kawał s...syna.3 mistrzostwa niemiec w tym sensacyjne z Wolfsburgiem, w zeszłym sezonie 2 miejsce z Schalke a teraz Schalke przedostatnie w tabeli.

Domyślam się że tam tacy niemieccy frustraci już go kilka razy pozwalniali.

Uwierzcie mi - nie da się po takiej wichurze jak u nas, zrobić by dziś Wisła grała dobrze, co nie oznacza że to ma tak jak wczoraj cały czas wyglądać.

Na prawdę spokojnie, choć raz uzbrojcie się w cierpliwość, być może przeżyjemy jeszcze kilka gorzkich pigułek(i nie będą to dopalacze) ale już jakiś czas temu zostaliśmy 'rozdziewiczeni' - obtłukli nas już wszyscy i być może jeszcze poobtłukują.Takie życie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując