Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 03.10.2010, 01:31
Maaskant to nie jest trener na miarę Wisły. za bardzo trzyma się nazwisk zmiany zazwyczaj chybione. Ale poczekajmy do zimy, razem z dyrektorem sportowym muszą stworzyć drużynę gotową do walki o najwyższe cele w naszym tfu kraju i w Europie. ....a o czym ja mówię !!!? Mrzonki!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując