Maaskant to nie jest trener na miarę Wisły. za bardzo trzyma się nazwisk zmiany zazwyczaj chybione. Ale poczekajmy do zimy, razem z dyrektorem sportowym muszą stworzyć drużynę gotową do walki o najwyższe cele w naszym tfu kraju i w Europie. ....a o czym ja mówię !!!

? Mrzonki!!!