ToTylkoJa napisał(a):

|
Co do meczu, to zasłuzona wygrana Lechii. Im prędzej zwolni trenerskiego analfabetę Skorże, tym lepiej. Maciej dzida do przodu Skorża gdyby miał odrobinę honoru (ale wiem, że go nie ma po tym co robił w Krakowie) to podałby się do dymisji.
|
Nie ma tak łatwo, przynajmniej do końca sezonu pewnie dociągnie. No chyba, że realnie zagrozi wam spadek, wtedy pewnie nie będą się szczypać.
U nas Maaskanta broni totalna rozwałka obrony ( a była to formacja, którą zdobyliśmy mistrzostwo i dojechaliśmy na drugim miejscu w ostatnim sezonie ) połączona ze zwalonymi przygotowaniami i zmianą trenera w trakcie rundy. Sytuacja zupełnie nieporównywalna z tą u Was, gdzie trener dostał zawodników jakich chciał, sporo czasu na ułożenie wszystkiego. Co innego gdybyście już coś grali i tracili głupio punkty, można byłoby wtedy liczyć na jakąś odmianę. A tak - macie problem

Po Maćku ciężko drużynę odkręcić, oj ciężko. Zwłaszcza, jak wam naściąga w następnym okienku szrotu.
P.S. Pisałem, że zatęsknicie za Urbanem
