Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3939
Stary 03.10.2010, 00:15
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Co do meczu, to zasłuzona wygrana Lechii. Im prędzej zwolni trenerskiego analfabetę Skorże, tym lepiej. Maciej dzida do przodu Skorża gdyby miał odrobinę honoru (ale wiem, że go nie ma po tym co robił w Krakowie) to podałby się do dymisji.
Nie ma tak łatwo, przynajmniej do końca sezonu pewnie dociągnie. No chyba, że realnie zagrozi wam spadek, wtedy pewnie nie będą się szczypać.

U nas Maaskanta broni totalna rozwałka obrony ( a była to formacja, którą zdobyliśmy mistrzostwo i dojechaliśmy na drugim miejscu w ostatnim sezonie ) połączona ze zwalonymi przygotowaniami i zmianą trenera w trakcie rundy. Sytuacja zupełnie nieporównywalna z tą u Was, gdzie trener dostał zawodników jakich chciał, sporo czasu na ułożenie wszystkiego. Co innego gdybyście już coś grali i tracili głupio punkty, można byłoby wtedy liczyć na jakąś odmianę. A tak - macie problem Po Maćku ciężko drużynę odkręcić, oj ciężko. Zwłaszcza, jak wam naściąga w następnym okienku szrotu.

P.S. Pisałem, że zatęsknicie za Urbanem
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.10.2010 o godz. 00:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując