Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3937
Stary 02.10.2010, 23:31
Legia spięła się na Kolejorza, zepnie się na Wisłę (o ile nie walnie focha bo to za pół roku na Ł3)

swoją drogą.. po każdym meczu kibice (L) powinni krzyczeć do piłkarzy że jak przegrają to w.......
Odpowiedz cytując