|
Przypomnę Wam te wpisy jak Legia i Wisła będą w podobnej sytuacji :]
ToTylkoJa. Widocznie znasz się na tym lepiej od komentatorów z ligi hiszpańskiej, którzy stwierdzili, że w Hiszpanii odgwizdanoby rękę.
Ostatnio edytowane przez PoloniaDumaStolicy : 02.10.2010 o godz. 23:22.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
|