PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Nie wiem od kiedy gol strzelony ręką jest prawidłowy Na przykład w Hiszpanii każde dotknięcie piłki ręką oznacza przerwanie gry.
|
Dlaczego błaznujesz? Jako sympatyk Barcelony (której oglądam 90% spotkań w sezonie i przy okazji kilkanaście Realu, Valenci, Sevilli) napiszę Ci, że pieprzysz głupoty z tym, że każda ręka jest odgwizdywana. Przepisy mówią wprost, kiedy się odgwizuje zagranie ręką, a z tego co wiem, to Hiszpania nie ma odrębnych przepisów (i chuba nie może mieć, bo należy do FIFA/UEFA).