Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3930
Stary 02.10.2010, 23:07
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem od kiedy gol strzelony ręką jest prawidłowy Na przykład w Hiszpanii każde dotknięcie piłki ręką oznacza przerwanie gry.
Dlaczego błaznujesz? Jako sympatyk Barcelony (której oglądam 90% spotkań w sezonie i przy okazji kilkanaście Realu, Valenci, Sevilli) napiszę Ci, że pieprzysz głupoty z tym, że każda ręka jest odgwizdywana. Przepisy mówią wprost, kiedy się odgwizuje zagranie ręką, a z tego co wiem, to Hiszpania nie ma odrębnych przepisów (i chuba nie może mieć, bo należy do FIFA/UEFA).
Odpowiedz cytując