wolfy napisał(a):

Wcisnął, wcisnął, tylko sędzia był ślepy lub na prochach.
Pomijam już fakt, że przyjechał murować bramkę, a powinien wywieźć trzy punkty.
|
Co nam Śląsk wcisnął, a sędzia nie uznał? Nie zauważyłem tej sytuacji..może przez te flagi na G..