Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3928
Stary 02.10.2010, 23:01
ok.
w PeESie - to fakt - zagalopowałem się
ale nie w FIFIE
W FIFIE gwiżdżą wszystko


chociaż dzisiaj grałem w FIFĘ z synem i (skubany) zaatakował mi bramkarza jak ten wybijał piłkę.. skoczył sobie na niego nogami, przejął piłkę i wturlał ją do bramki... taka mnie cholera wzięła że będzie miał chyba szlaban na PS3 przez tydzień (oczywiście z winy sędziego)
Powód: syn
Ostatnio edytowane przez sq : 02.10.2010 o godz. 23:06.
Odpowiedz cytując