Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 02.10.2010, 22:47
Ktoś już dorwał oryginalną FIFA11? Polecacie? Jak się gra? Wisełka dobrze odwzorowana - z każdą nową Fifą mam nadzieje, że wreszcie ujrzę twarze zawodników Wisły takie jak w orginale - i co? Moje nadzieje zostały spełnione?
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując