Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3925
Stary 02.10.2010, 22:40
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że żartujesz.
A dlaczego niby mam żartować? Umiesz rozróżnić nieumyślne zagranie ręką od umyślnego? No sorry, żaden piłkarz nie jest na tyle głupi, żeby łapać piłkę i wrzucać ją do bramki. Chłopie, prawie każdy polski trener uczy piłkarzy jak mają oszukiwać sędziów. Popytaj piłkarzy, byłych piłkarzy, trenerów...

Sq. Nie wszyscy tak uznali. W mediach pojawiały się opinie, że bramka nieprawidłowa.Ale zgadzam się z tym, że gdyby wykorzystano sytuacje z końcówki, to nie byłoby gadania o tym golu.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując