Filippo123321 napisał(a):

|
Mam nadzieję, że żartujesz.
|
A dlaczego niby mam żartować? Umiesz rozróżnić nieumyślne zagranie ręką od umyślnego? No sorry, żaden piłkarz nie jest na tyle głupi, żeby łapać piłkę i wrzucać ją do bramki. Chłopie, prawie każdy polski trener uczy piłkarzy jak mają oszukiwać sędziów. Popytaj piłkarzy, byłych piłkarzy, trenerów...
Sq. Nie wszyscy tak uznali. W mediach pojawiały się opinie, że bramka nieprawidłowa.Ale zgadzam się z tym, że gdyby wykorzystano sytuacje z końcówki, to nie byłoby gadania o tym golu.