Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7581
Stary 02.10.2010, 22:25
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Niech popiją razem, pojedzą, pogadają... może za kilka miesięcy będziemy mówić o tym, jak się drużyna narodziła na domówkach u Branco (vide grille u Kosy).
kto wie, moze i tak sie sprawy potoczą A tak BTW biedny chłopak z niego. jest tak charakterystyczny, że zawsze znajdzie sie w pobliżu ktoś kojarzący jego osobę. także będziemy na bieżąco w kwestii budowania 'Wisla's team spirit'
Odpowiedz cytując