Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3919
Stary 02.10.2010, 22:18
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Człowieku, nie osmieszaj sie.

W przepisach jest wyraznie napisane, ze nie wolno ROZMYSLNIE zagrywac pilki reka.
Człowieku, nie ośmieszaj się.

Piłka po wybiciu przez bramkarza leciała w pusty sektor boiska, gdzie nie było przeciwnika. Zagranie ręką spowodowało, że Bytom uzyskał korzyść.

http://www.youtube.com/watch?v=NBYUKdLAJa0
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując