Filippo123321 napisał(a):

Człowieku, nie osmieszaj sie.
W przepisach jest wyraznie napisane, ze nie wolno ROZMYSLNIE zagrywac pilki reka.
|
Człowieku, nie ośmieszaj się.
Piłka po wybiciu przez bramkarza leciała w pusty sektor boiska, gdzie nie było przeciwnika. Zagranie ręką spowodowało, że Bytom uzyskał korzyść.
http://www.youtube.com/watch?v=NBYUKdLAJa0