Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3916
Stary 02.10.2010, 22:16
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
No to wklej podpunkt mówiący o tym, że można uznać bramkę strzeloną ręką
I co moze jeszcze? Frytki czy shake'a?

Jezeli wasz najwierniejszy kibic, w postaci Listkiewicza twierdzi ze bramka zdobyta prawidłowo, potwierdza to jeden z delegatów. Juz nie wspominam o tym ze na jakims kongresie sedziów FIFA czy UEFA, przyjmują ze taka bramka tez ma prawo zostac uznana, to z kim ty chcesz sie kłócic?

Jedyna osoba ktora was krzywdzi to jest wasz guru Wojciechowski.
Odpowiedz cytując