PoloniaDumaStolicy napisał(a):

No to wklej podpunkt mówiący o tym, że można uznać bramkę strzeloną ręką
|
I co moze jeszcze? Frytki czy shake'a?
Jezeli wasz najwierniejszy kibic, w postaci Listkiewicza twierdzi ze bramka zdobyta prawidłowo, potwierdza to jeden z delegatów. Juz nie wspominam o tym ze na jakims kongresie sedziów FIFA czy UEFA, przyjmują ze taka bramka tez ma prawo zostac uznana, to z kim ty chcesz sie kłócic?
Jedyna osoba ktora was krzywdzi to jest wasz guru Wojciechowski.