Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
18530
02.10.2010, 22:06
Potrzebuje terminarz sezonów 07/08, 08/09/09/10 chodzi mi o same mecze, nie o wyniki. Ewentualnie jakąś stronkę z tym.
E: dzięki
Ostatnio edytowane przez LeszekABG : 02.10.2010 o godz. 22:15.
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG