Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3896
Stary 02.10.2010, 21:05
Nasze obecne i byłe (niestety) zgody wzięły się do roboty, w następstwie czego Jaga ma pierwsze miejsce z 19 pkt., a Lechia 2., punktów 14. Co smutniejsze dla nas, obie te ekipy maja taką różnicę bramkową na plus, ile Wisełka strzeliła dotychczas we wszystkich meczach (+8). Owszem, Kielce, Bełchatów i Polonia nie rozegrały jeszcze swojej 8. kolejki, jednak miło popatrzyć na tabelę. Fajnie na dole, miło na górze, tylko ta pozycja Wisły niepokoi jak nie wiem co...

PS. Dla poprawienia humoru zerknąłem sobie na tabelę Bundesligi. Schalke i Stuttgart na dnie, Bayern 11., natomiast 3/11 polskiej drużyny, czyli Borussia, wiceliderem - po prostu bezcenne. Jak widać, nie tylko u nas tabela stoi na głowie.
Powód: Wesoły dodatek na smutny wieczór
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 02.10.2010 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując