Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3894
Stary 02.10.2010, 21:02
tofik napisał(a):Wyświetl post
Eh Taki związek, że nas też rozdupią i wtedy nie będzie wypadało pisać tego samego
Ale nie ważne.

Jeszcze co do Legii. Jaką czeka ich kara od komisji ligi za oszukiwanie i porozumiewanie się ze Skorżą ?
Na ile meczy zostanie zawieszony Borysiuk za brutalne faule ?
Oby poszło po naszej myśli, w każdym bądź razie Lechia to przyjaciele i jak trzeba przegrać to wolę z nimi czy ze Śląskiem, niż z Legią czy Cracovią. Łatwiej to znieść.
Odpowiedz cytując