tofik napisał(a):

Eh Taki związek, że nas też rozdupią i wtedy nie będzie wypadało pisać tego samego
Ale nie ważne.
Jeszcze co do Legii. Jaką czeka ich kara od komisji ligi za oszukiwanie i porozumiewanie się ze Skorżą ?
Na ile meczy zostanie zawieszony Borysiuk za brutalne faule ?
|
Oby poszło po naszej myśli, w każdym bądź razie Lechia to przyjaciele i jak trzeba przegrać to wolę z nimi czy ze Śląskiem, niż z Legią czy Cracovią. Łatwiej to znieść.