|
Jak Cabral zj... w 6 minucie setke to wiedziałem, że o wygraną będzie ciężko, a gdy fotka zrobił to samo przy stanie 1:0 to już byłem pewny, że plecy. Ale 3:0 to mi nawet przez głowę nie przeszło. Ogólnie to dziwny mecz. Lechia też nic nie grała do momentu strzelenia bramki, wszystko wskazywało na to, że będzie albo 0:0 albo 1:0 dla którejś z drużyn. Szkoda, że ten mecz nie był tydzień temu bo Maciuś po wygranej z Lechem troche ostudził zapędy zmiany trenera, a tak to jużby poleciał w.... siną dal. Błędy obrony przy bramkach to już wogóle totalny kabaret.
|