Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3892
Stary 02.10.2010, 21:00
Brawo Lechia! Naprawdę dobrą piłkę grają w tym sezonie. Duval się świetnie prezentuje.

Mam nadzieję, że komisja ligi zajmie się faulem Borysiuka tak samo ochoczo jak Chaveza. I żenadą z telefonami na ławce. Dohwań - Janas - Magiera - Streilau...głuch telefon
Odpowiedz cytując