Brawo Lechia! Naprawdę dobrą piłkę grają w tym sezonie. Duval się świetnie prezentuje.
Mam nadzieję, że komisja ligi zajmie się faulem Borysiuka tak samo ochoczo jak Chaveza. I żenadą z telefonami na ławce. Dohwań - Janas - Magiera - Streilau...głuch telefon
