brylant17 napisał(a):

Ciekawe co Maciuś powie? liga będzie ciekawsza? czy wypada przeprosić kibiców?
|
Liga
jest ciekawsza.
Legia - 9 punktów w 8 meczach. 5 porażek w lidze! Bramki: 6-13! W poprzednim, tragicznym dla nich sezonie Legioniści zaliczyli 8 porażek i stracili 22 gole. Skorża wyrobi tą "normę" chyba jeszcze w tej rundzie. To wielka sztuka, biorąc pod uwagę skalę inwestycji na Łazienkowskiej.
Niestety, prawda jest taka że i my gramy tragicznie. Więc tytuł raczej na pewno nie trafi do Wisły i Legii. Spośród "murowanych" faworytów szanse mają jeszcze Amika i Polonia.
O ile naszej padaki byłem pewien po wyprzedaży którą urządził Cupiał, postawa Legii jest dla mnie szokująca.