Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
3884
02.10.2010, 20:41
Dzięki Maciek.
O takiej Legii marzyłem
Mały motywator -
http://i40.tinypic.com/28lxdlv.jpg
Szarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szarny
Znajdź inne posty napisane przez Szarny