Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
3868
02.10.2010, 20:15
No to już wiemy ile warci są wielcy tej ligi, Wisła, Legia i Lech w naszej kopanej lidze.
Ostatnio edytowane przez RoS : 02.10.2010 o godz. 20:20.
RoS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RoS
Znajdź inne posty napisane przez RoS