Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1734
Stary 02.10.2010, 19:37
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
Byłeś chłopie na meczu? Żurwa to drugi obok Paljica któremu się chciało... lecz niestety mu to nie wychodziło w przeciwieństwie do Dragana.
Chyba Ty jednak nie byłeś.

Albo wolfy i ja. Choć wydaje mi się że byłem

Żuraw jest cieniem zawodnika jakiego pamiętamy. Stracił szybkość, dynamikę...czyli to na czym bazował. A do tego, moim zdaniem, już Mu się nic nie chce.
Odpowiedz cytując