*Michael* napisał(a):

Byłeś chłopie na meczu? Żurwa to drugi obok Paljica któremu się chciało... lecz niestety mu to nie wychodziło w przeciwieństwie do Dragana.
|
Chyba Ty jednak nie byłeś.
Albo wolfy i ja. Choć wydaje mi się że byłem
Żuraw jest cieniem zawodnika jakiego pamiętamy. Stracił szybkość, dynamikę...czyli to na czym bazował. A do tego, moim zdaniem, już Mu się nic nie chce.