Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3848
Stary 02.10.2010, 18:16
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Janas musiałby zanotować kilka wpadek, żeby polecieć.

Kiedyś w sumie na pewno poleci. Czasami śmieję się ze znajomymi, że JW wiesza nad kominkiem zdjęcia zwolnionych trenerów. Bądź co bądź ma już na rozkładzie gwiazdę Barcelony i późniejszego mistrza Polski (Zielińskiego). Janas byłby niezłą zdobyczą - selekcjoner i trener, który nigdy nie został zwolniony z żadnego klubu.
Ktoś tu nie wie co to sarkazm.
Odpowiedz cytując