Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1729
Stary 02.10.2010, 18:16
Wczoraj patrząc na drużynę z trybunu miałem wrażenie że drużyna nie gra tego co im trener nakazał bo jeśli taktyka Maaskant polega na balonikach Małeckiego i innych to niech on lepiej walizki pakuje. Faktycznie Paljic marnuje się na lewej obronie tam powinien grać Pieta i Pajlic na lewym skrzydle. Na temat Żurawskiego to szkoda czasu, on jest już wypalony, brak mu nawet odwagi aby oddać strzał, same straty z jego strony, nierozumiem trenera czemu na niego uparcie stawia
Odpowiedz cytując