Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4400
Stary 02.10.2010, 17:12
Ostatnio postanowiłem sobie zagrać w FM08 z racji tego, że był update składów
W 1/8 Ligi Europejskiej odpadłem z Ajaxem (0:1 u siebie i 4:4 u nich). W meczu wyjazdowym przegrywałem już 3:0 wyszedłem na 3:4 ale na 4 minuty przed końcem wyrównali :(
W lidze zajęłem niestety dopiero 2 miejsce za Lechem, który w rundzie wiosennej wygrał 13 meczy i 2 zremisował, nie było szans go dogonić mimo tego, że ja również wygrywałem prawie wszystko.

Aha i prowadzę jeszcze reprezentację Egiptu, jak na razie w el MS 2010 2 zwycięstwa i remis
Odpowiedz cytując