Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1725
Stary 02.10.2010, 16:56
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Palijic widać,że jest z innej szkoły. Walka,technika,determinacja. Ale on musi grać na skrzydle,tam gdzie grał calą karierę!Rios z przodu i już coś mozna kombinować. W środku mamy Wilka,Burkhari, na obronie posiadamy Bunozę i tyle zespołu. Jeszcze Branco.Resztę trzeba dokupić,wypożyczyć, cokolwiek, bo nie ma kim zwyczajnie grać. Przykład Paljica pokazuje,że w II bundeslidze są solidni zawodnicy.Druga sprawa. Podniecacie się tym Małeckim,że nikt mu nie wchodził na te dośrodkowania,które mu wychodzily. Nie wchodził,bo gość ma dziwną manierę,że robi najpierw zamach,musi sobie piłkę przełożyć na druga nogę i dopiero wrzuta. Gubi tym samym rytm,wszystko. Aby takie dośrodkowanie się powiodo trzeba nabiegać na dwa razy w różnych tempach. Nie realne,chyba,że w A klasie.
Nie ma co popadać w skrajny pesymizm,przecież dobrze widać kogo mamy w kadrze i nie wiem czego się po nich spodziewaliście? Poza tym ten mecz nie był aż taki zły,gorszy wg mnie był ten w Bełchatowie. Maaskant musi mieć kim graći od kogoś wymagać.

Różnica między tym a zeszłym sezonem jest taka,że wtedy coś wpadało. Ot tak jak teraz z Bukharim. Mial w pierwszej połowie sytuację i nie wykorzytsał jej,zamiast walić z całej siły chciał technicznie. Wpadłoby, to mecz potoczyłby się inaczej, i nikt by nie narzekał a słabizny, ktorych posiadamy. Tak jak w zeszłym sezonie.
100% racji.
Mieliśmy z 50 dośrodkowań w całym meczu, a żadne nie było zrobione w pierwsze tempo. Zawsze ktoś chciał się pokiwać i lepiej przygotować piłkę, a za bardzo to nie wychodziło. Brakowało kogoś, kto przyspieszyłby akcję, rozegrał klepkę i stworzył przewagę. A tak to sobie tylko pykali i podawali na 15 tysięcy kontaktów, bo mało który potrafi przyjąć i zagrać w dwóch.
Odpowiedz cytując