|
Powiedzmy, że to wspólne waterloo Kasperczaka i Skorży pierwszy słabo przepracował okres przygotowawczy, a Skorża zapoczątkował to, że w Wiśle było źle.
Ja nawet nie pragnę, aż tak tego mistrzostwa chcę tylko, żeby trener Maaskant razem z Valckxem zaczną budować zespół, a muszą zacząć od podstaw. Baza treningowa z prawdziwego zdarzenia, szkolenie młodzieży dobranie właściwych osób na stanowisko skautów mogły by to być jakieś osoby znające się na fachu z Holandii, a także ściąganie zawodników do klubu, którzy nie będą tylko uzupełnieniem składu, tylko poważnymi wzmocnieniami drużyny. Wolę jednego piłkarza, realne wzmocnienie drużyny, aniżeli 3 uzupełnienia składu nic nie wnoszące do gry.
Jak na razie na plus oceniam tylko ściągniecie Wilka, Riosa i może Bunozy i Paljicia reszta nie podlega komentarzowi.
Podoba mi się podejście trenera Maaskanta, który w tym klubie chce coś stworzyć.
|