Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15869
Stary 02.10.2010, 13:59
Dokladnie, wystarczy ze 2 ostatnie sektory (G1,G2?) beda osloniete siatka do smaej gory, 1,2 badz 2 rzedy siedzen z kazdej strony usuniete, i z kazdej strony ochrona co 3-4 rzedy i bedzie mogl stadion jakos wygladac...
Odpowiedz cytując