Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 02.10.2010, 11:42
LUKAS77 napisał(a):Wyświetl post
najslapszy mecz w lidze pilkarsko i kibicowsko. Niestety slowa o najlepszych kibicach w Polsce nijal sie maja do gwizdow ktore pojawily sie w trakcie meczu!!!

P.S mam pytanie do odpowidnich osob, czy nie daloby sie przyciszyc troche mikrofonu gniazdowemu bo straszny obciach na Polske. Przypomina to troche demonstracje a nie donping....
Dokładnie w tv to słychać jak relacja sprzed sejmu
Odpowiedz cytując