Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18519
Stary 02.10.2010, 11:26
a co PIRAT z KARAIBOW myslisz inaczej?może mają racje z tym wyłapywaniem?
a teraz odp; z tego co wiem nie wolno było pić na terenie akademików więc się nie wywiniesz tym bardziej że przyjąłeś już pewnie mandat!
To My Kibice -były już w empiku na rynku
Odpowiedz cytując