Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35663
Stary 02.10.2010, 11:10
Widac ze w karzdym meczu trener szuka, zmienia szybko zawodników daje każdemu trochę pograć. Z poprzedniego sezonu z pierwszej 11 gra teraz Pawelek - Sobol - Brozek, reszta to zbieranina różnych graczy. Najbardziej potrzebnym transferem jest teraz czas, Ci zawodnicy potrzebują się poznać, dowiedzieć jak kto gra, nauczyć schematów. Widać to było w ostatnim meczu znakomicie, zawodnik robi zwód na lewo, kolega wypuszcza mu piłkę na prawo. Takich sytuacji była cała masa w ostatnich meczach. Teraz każdy gra indywidualnie. Dla mnie głosy że należy oddać połowę obecnego składu są czystą głupotą. Stracimy Pawełka, Clebera, ich trzeba zastąpić, dokupić lewego obrońcę, i to wszystko. Ewentualnie pozbyć się jeszcze któregoś skrzydłowego, a w zamian sprowadzić napastnika, bądź środkowego pomocnika. Transfery do klubu w przerwie zimowej, w ilości większej niż 4 graczy to pomyłka.
Odpowiedz cytując