Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 02.10.2010, 11:10
Kiepska gra to raz... Dwa to kiepski doping ( nie mowie o G ), bylem na G2 i tak sie przygladalem staremu ''C''. Nie pamietam na R22 tak slabego dopingu ze strony drugiej trybuny. Widac nadchodza ''nowe'' czasy i na stadionie mozemy pozegnac sie ze wspaniala atmosfera, co Wislakow cechowalo i co sprawialo ze nasz stadion byl zawsze jednym z najgłosniejszych. Dobrze ze pod tym wzgledem ''G',' szczegolnie w drugiej polowie, nadrabiala.

Majac tescia Pasiaka(65 letniego fanatyka) zawsze sie smialem z niego ze u nas zawsze jest inaczej niz na Pasach czy Lechu, bo Wisla ma zawsze pelne wsparcie, nie piesze tu o spiewaniu ''nic sie nie stalo'' bo nie o to chodzi, ale o tym ze u nas na druzyne sie nie gwizda.
Tym bardziej mnie boli jak banda patalachow ktora przez cale spotkanie nie moze otworzyc ust i cos zaspiewac pozwala sobie na wycieczki i gwizdanie. Nie spiewasz twoja sprawa, ale po co gwizdzesz. Jak jestes tak sfrustrowany to tu nie przychodz i nie psuj innym swieta.

Szanujmy sie!!!
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 02.10.2010 o godz. 11:15.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując