Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35662
Stary 02.10.2010, 11:06
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
A ja jestem ciekaw jak będzie wyglądała przepowiedziana zimowa ofensywa transferowa
czy kupimy 2-3 porządnych zawodników czy sprzedamy najlepszych a sprowadzimy szrot nie mieszczący się w spadkowiczu ligi słowackiej i słoweńskiej
jakich najlepszych ? bo nie bardzo wiem o kogo chodzi ? nie sądze żeby sie w obecnej formie znaleźli chętni na naszych zawodników.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.10.2010 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując