19sebawro06 napisał(a):

A ja jestem ciekaw jak będzie wyglądała przepowiedziana zimowa ofensywa transferowa
czy kupimy 2-3 porządnych zawodników czy sprzedamy najlepszych a sprowadzimy szrot nie mieszczący się w spadkowiczu ligi słowackiej i słoweńskiej
|
jakich najlepszych ? bo nie bardzo wiem o kogo chodzi ? nie sądze żeby sie w obecnej formie znaleźli chętni na naszych zawodników.