Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 02.10.2010, 11:01
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
P.S oglądam ten mecz w C+ i jak słysze komentarz Srutwy to zastanwiam się kim o jest?co on grał,gdzie on grał aby się tak wymądrzać?
Haha, masz rację. Szymek zaczął coś mówić, że Wiślacy rozpoczęli naukę polskiego, na co Śrutwa:
"To nie wystarczy. Trzeba wszystkich uczyć angielskiego. Bo niektórzy nie umią". Myślałem, że padnę : )
Odpowiedz cytując