Marszałek napisał(a):

|
P.S oglądam ten mecz w C+ i jak słysze komentarz Srutwy to zastanwiam się kim o jest?co on grał,gdzie on grał aby się tak wymądrzać?
|
Haha, masz rację. Szymek zaczął coś mówić, że Wiślacy rozpoczęli naukę polskiego, na co Śrutwa:
"To nie wystarczy. Trzeba wszystkich uczyć angielskiego. Bo niektórzy nie
umią". Myślałem, że padnę : )