|
ciekawe ilu z Was poprze nowy ruch Palikota ? Myśle że na samym krytykowaniu Kaczyzmu to on wielkiego poparcia nie uzyska a hasła jego programu są bardzo zbliżone do sld czy po.Zresztą i tak wszyscy na poczatku obiecują złote góry (Tusk) i nic z tego nie wynika
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.10.2010 o godz. 11:02.
|