Da Tune napisał(a):

Mam pytanie odnośnie dzisiejszego meczu:
Czy zmieniły się zasady wnoszenia napojów na stadion? Jaką teraz można największą butelkę wnieść?
|
Żadnej.
PelsonTSW napisał(a):

Czy można pić na akademikach w dniu imprez masowych?
W dniu wczorajszym koło lewiatana wbiły psy i wjebały nam mandaty za picie w miejscu publicznym.Podobno rektor wydał rozporządzenie, że w dniu imprez masowych jest zakaz spożywania alkoholu.
Z łapanki wzięli jeszcze kilku braci ze Śląska.
|
Straszne. Straszne Psy, to ich wina.