Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18517
Stary 02.10.2010, 10:46
Da Tune napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie dzisiejszego meczu:

Czy zmieniły się zasady wnoszenia napojów na stadion? Jaką teraz można największą butelkę wnieść?
Żadnej.

PelsonTSW napisał(a):Wyświetl post
Czy można pić na akademikach w dniu imprez masowych?
W dniu wczorajszym koło lewiatana wbiły psy i wjebały nam mandaty za picie w miejscu publicznym.Podobno rektor wydał rozporządzenie, że w dniu imprez masowych jest zakaz spożywania alkoholu.
Z łapanki wzięli jeszcze kilku braci ze Śląska.
Straszne. Straszne Psy, to ich wina.

Odpowiedz cytując