kangurekm napisał(a):

Trener niestety za bardzo przywiązuje się do nazwisk jak zresztą jego poprzednik z warszawki. Żuraw jest kompletnie bez formy , a Boukhari nie radzi sobie na lewej stronie.
Ciekaw jestem gdzie wogóle jest Guła? Co tydzień zapalenie ucha, moczowodów czy grypa żołądkowa? No chyba nie :/
W wyjściowej jedenastce muszą być zmiany , bo niestety piłkarze z "pierwszego garnituru" nie gwarantują jakiejkolwiek jakości gry .
|
fanfan napisał(a):

Nie musisz dwa razy powtarzać chyba że masz jakieś problemy. To jak będzie wyglądała nasza 11 zależy od trenera , on widzi piłkarzy na treningach i najlepiej wie na co kogo stać a mówienie że jak wystawi tego a nie tego to należy go zwolnić jest głupie do potęgi! Pozwolę sobie dodać że nie mamy zdecydowanie lepszych piłkarzy ofensywnych którzy ostatnio więcej dawali drużynie od Żurawia i Boukhariego . Na Boguskiego , Kirma , Małeckiego też ostatnio dużo osób na tym forum narzeka ponieważ też słabo się spisują. Nie będę się dłużej rozpisywał ale ja chętnie zobaczyłbym w następnym meczu Wisłę w takim składzie :
Pawełek - Cikos , Kowalski , Cleber , Piotr Brożek - Sobolewski , Wilk - Kirm , Rios , Paljic - Paweł Brożek
|
po prostu czytalem na forum Bredy że Maaskant bardzo przywiązuje się do nazwisk. Chcialbym mu ułatwić pewne decyzji, mimo że Żuraw jest ikoną klubu i wszyscy go tu wielbimy to Maaskant powinien go dla dobra drużyny odstawić, mimo że zainwestowali w niego już tyle minut na boisku. Wolę stworzyc atmosferę która ułatwi Maaskantowi decyzję bo widzę że wczorajsze zdjęcie niezatapialnego Żurawia to może być mały promyk nadziei, że nasz trener przejrzy na oczy.