|
Trener niestety za bardzo przywiązuje się do nazwisk jak zresztą jego poprzednik z warszawki. Żuraw jest kompletnie bez formy , a Boukhari nie radzi sobie na lewej stronie.
Ciekaw jestem gdzie wogóle jest Guła? Co tydzień zapalenie ucha, moczowodów czy grypa żołądkowa? No chyba nie :/
W wyjściowej jedenastce muszą być zmiany , bo niestety piłkarze z "pierwszego garnituru" nie gwarantują jakiejkolwiek jakości gry .
|